Trądzik różowaty

Trądzik różowaty jest jednym z najczęstszych powikłań cery naczyniowej. Utrwalone na skórze zmiany to nic innego, jak popękane naczynka, które nieleczone objawiły się w postaci rumienia
i mogły przyjąć postać trądziku różowatego.

Problem ma złożone podstawy. Poza skłonnością do pękających naczynek na schorzenie wpływają predyspozycje genetyczne, niektóre choroby i przyjmowane leki. Nasilają go czynniki zewnętrzne oraz niewłaściwa pielęgnacja.

Trądzik różowaty leczenie Wrocław

Leczenie trądziku różowatego jest złożone. Poza terapią doustną (leki, substancje uszczelniające naczynia krwionośne), pielęgnacją, której zadaniem będzie złagodzenie stanów zapalnych skóry i jej wyciszenie, konieczne są zabiegi rozwiązujące problem rozszerzonych naczynek krwionośnych. Tutaj najskuteczniejsza okazuje się laseroterapia.

Doskonałym wsparciem dla terapii leczenia trądziku różowatego jest naświetlanie lampą LED. Niesamowite narzędzie, jakim jest lampa LED, daje  spektakularne efekty w medycynie estetyczniej!

Lampa LED przyspiesza regenerację skóry. Specjalne programy lampy pozwalają działać przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie przynosząc znakomite efekty leczenia trądziku oraz trudno gojących się ran.

To bezbolesny i wysoce skuteczny zabieg terapii światłem, który polecamy wszystkim naszym pacjentom! Sprawdź: LECZENIE LAMPĄ LED

Trądzik różowaty leczenie Wrocław: dr Edyta Engländer to ekspertka z dziedziny Dermatologii Ogólnej i Estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu trądziku i przewlekłych problemów skóry. Na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Umów się na konsultacje w naszym gabinecie we Wrocławiu.

TRĄDZIK RÓŻOWATY LECZENIE WROCŁAW: ZAPYTAJ O ZABIEGI,  sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl