Nadszedł idealny czas na zabiegi estetyczne. Można wykonywać praktycznie wszystko i to bezpiecznie, podczas gdy niektóre zabiegi szczególnie. Zwłaszcza te, które naprawiają szkody wynikające z urlopu i ekspozycji na słońce, a wymagają dłuższej terapii.

!!! przypominamy wszystkim zapominalskim o badaniu znamion po lecie! Często poswatają one właśnie podczas nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV, dlatego jesienna kontrola powinna na stałe zagościć w naszym kalendarzu. Warto pamiętać, że 90% przypadków nowotworów skóry można leczyć, jeśli zostaną wykryte  we właściwym momencie.

 

Jesień i zima w gabinecie to przede wszystkim:

  • niwelowanie przebarwień – to taki częsty, niechciany wakacyjny suvenir. Często, będąc nawet  w cieniu, nie stosujemy odpowiednio często zabezpieczenia filtrem UV+50 i już po kilku godzinach mogą pojawić się niechciane, brązowe plamy… Niestety, mimo iż szybko powstają, ich usunięcie wymaga czasu i odpowiedniego leczenia. W gabinecie, dr Edyta Englander przygotowała specjalną, autorską metodę, która pozwoli w dużym stopniu rozjaśnić, a wielokrotnie usunąć przebarwienia. Jesień to właśnie idealny moment na rozpoczęcie terapii.
  • zamykanie naczyń – pod wpływem promieniowania UV naczynia krwionośne rozszerzają się, przez co stają się bardziej widoczne lub powodują rumień. Seria zabiegów laserem  niweluje popękane naczynka na twarzy czy dekolcie. Pozwoli przywitać wiosnę w nowej odsłonie 🙂 A by efekt mógł się utrzymywać, nie należy zapominać o ochronie przeciw UV przez cały rok!
  • leczenie trądziku – ekspozycja skóry z trądzikiem słońcem, to częsta pułapka. Choć słońce wysuszy krosty i nada skórze ładną opaleniznę, to bardzo nasili zwężenie ujść gruczołów łojowych, a w efekcie spowoduje powstanie kolejnych zaskórników, grudek i krost. Często jesienią dochodzi do nawrotu zmian trądzikowych  ze wzmożoną intensywnością.
  • szara, zmęczona skóra o nierównym kolorycie – idealną będzie terapia z Retinolem. Zabieg łączy w sobie odmładzające działanie retinolu w połączeniu z witaminą C z kwasem ferulowym, mlekowym oraz niacymidem o działaniu odmładzającym i rozświetlającym. To prawdziwy koktajl młodości!
  • wprowadzenie retinolu do codziennej pielęgnacji – retinol, pochodna witaminy A zwanej witaminą młodości,  łatwo przenika w głąb skóry, pobudza jej komórki do odnowy. To podstawa prawidłowej pielęgnacji skóry, nie tylko dojrzałej, ale również młodej, ze skłonnością do trądziku. Jesień i zima to idealny czas na budowanie tzn. tolerancji. Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do wywiadu z dr Edytą Englander, specjalistą dermatolog, od kilkunastu lat zajmująca się terapią z użyciem retinolu – RETINOL – GWIAZDA PIELĘGNACJI.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

M. 660 627 217  recepcja@englander.com.pl