Zabiegi na Cellulit Wrocław

Nazywany „pomarańczową skórką”, „materacem” i pocieszająco – naturalną skłonnością kobiecej skóry. Cellulit. Chyba nie ma kobiety, która nie zna tego określenia. I nie ma kobiety, która choć raz nie podjęła z nim walki. Czy można skutecznie pozbyć się cellulitu?

Można, jednak należy działać zdecydowanie i systematycznie. Warto stosować kremy i żele na cellulit, dietę, ruch i masaż antycellulitowy. Najlepsze efekty dają jednak profesjonalne zabiegi dermatologiczne.

W gabinecie dermatologii estetycznej dr Edyty Engländer działamy dwutorowo.  Przeprowadzamy  zabiegi niwelujące cellulit i zalecamy wspomaganie ich dermokosmetykami dedykowanymi skórze z problemem cellulitu.

Profesjonalne zabiegi na Cellulit Wrocław – sprawdź działanie

  1. ZABIEG ALIDYA

zabiegi na cellulitAlidya to innowacyjny preparat do wstrzyknięć, którego wynalazcą jest włoski naukowiec dr Pasquale Motolese, niezwykle zasłużony dla medycyny estetycznej.  Według teorii dr Motolese czynnikiem toksycznym, powodującym powstawanie cellulitu są jony żelaza. Wytrącając się z hemoglobiny, przedostają się przedostają się do tkanek i powodują powoduje kaskadę zmian zapalnych. Efektem jest m.in. obrzęk naczynia,  uciskanie tkanki podskórnej, a w rezultacie formowanie się skóry w kształt „materaca”, nazywany cellulitem.

Alidya „wyłapuje” jony żelaza, hamując rozwój cellulitu. Oprócz tego sprawia, że polepsza się drenaż limfatyczny i dotlenienie okolicy poddanej zabiegowi.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG ANTYCELLULITOWY PREPARATEM ALIDYA?

Zabieg przeprowadza się w formie mezoterapii, czyli ostrzykiwania – podawania małych depozytów preparatu przy pomocy igły i strzykawki. Miejsce przeprowadzania zabiegu zazwyczaj jest znieczulane. Po zabiegu nic nie boli.

Skuteczność zabiegu gwarantuje wykonanie serii od 7 do 12 zabiegów. Zabiegi wykonuje się w odstępach 7-10 dniowych. Po pełnym cyklu zabiegowym możliwe jest wykonanie jednego lub kilku powtórzeń w odstępie 15-30 dni. Zaleca się powtarzanie leczenia raz w roku w celu utrzymania stabilnego rezultatu. Zabieg trwa ok. 30 minut.

Bezpośrednio po zabiegu pacjent wraca do zwykłej aktywności.

JAKIE OKOLICE CIAŁA MOŻNA PODDAĆ ZABIEGOWI?

Wszystkie okolice ciała dotknięte cellulitem. Najczęściej są to uda, pośladki, ramiona, brzuch. Koszt zabiegu jest uzależniony od wielkości obszaru.   ZAPYTAJ O ZABIEG

 

  1. ZABIEG CELLUTRIX

 Nazywany „pogromcą cellulitu” – bogaty koktajl biostymulacyjny do mezoterapii igłowej, stworzony specjalnie do walki z pomarańczową skórką. Zawiera w sobie m.in. kwas hialuronowy oraz osiem antyoksydantów, w tym: witaminę C, kwas ferulowy, przeciwutleniacze, mikroelementy, wit. C, A, B2, L-karnitynę i kofeinę. Ten bogaty skład redukuje cellulit, ujędrnia i poprawia jakość skóry oraz jest miejscowym reduktorem tkanki tłuszczowej.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG ANTYCELLULITOWY CELLUTRIX?

mezoterapia cellulitMezokoktajl wprowadzany jest do tkanki podskórnej poprzez nakłuwanie całego obszaru objętego cellulitem. W zależności od stopnia wrażliwości pacjenta, miejsce zabiegu może być znieczulane. Po zabiegu na skórze widoczne są grudki o średnicy do 5 milimetrów, będące depozytami preparatu. Preparat zwykle wchłania się całkowicie do 72 godzin. Nie ma limitu wiekowego do przeprowadzania zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu pacjent wraca do zwykłej aktywności.

JAKIE OKOLICE CIAŁA MOŻNA PODDAĆ ZABIEGOWI?

Wszystkie okolice ciała dotknięte cellulitem. Najczęściej są to uda, pośladki, ramiona, brzuch. Koszt zabiegu jest uzależniony od wielkości obszaru.   ZAPYTAJ O ZABIEG

 

  1. Masaż skóry żelem antycellulitowym Beaute Pacifique

W badaniach klinicznych w grupie 80 kobiet z cellulitem, stosowanie tego produktu zmniejszyło wygląd skórki pomarańczowej o około 22%. Pomiarów dokonywano przy użyciu ultradźwięków. Obwód uda zmniejszył się o 7%, a 3 na 4 kobiety twierdziły, że był to najlepszy produkt o działaniu antycellulitowym, jaki kiedykolwiek stosowały.

zabiegi na cellulit wrocław

Zabiegi na cellulit Wrocław – mezoterapia + profesjonalne dermokosmetyki

Żel antycellulitowy można stosować raz lub dwa razy dziennie, najlepiej po kąpieli, kiedy skóra jest wilgotna. Najpierw wykonujemy energiczny masaż skóry rollerem, aż do jej zaczerwienienia, a następnie aplikujemy żel.

Niezwykłą siłę działania składników aktywnych żelu takich jak np. szczególnie efektywnie spalająca tłuszcz kofeina z nasion guarany, potęguje dodatkowo zaaplikowanie żelu na mocno wymasowaną rollerem skórę.

jak usunać cellulit

KOSZT ŻELU ANTYCELLULITOWEGO BEAUTE PACIFIQUE– 199 zł
ROLLEL DO MASAŻU – GRATIS

Promocja: „Żegnaj cellulicie”! Tylko teraz do każdego żelu antycellulitowego dodajemy w prezencie wspaniały roller do masażu skóry firmy Beauté Pacifique.

 

Warto pamiętać, że aby osiągnąć efekt znacznego zniwelowania cellulitu, oprócz zabiegów dermatologicznych należy wspomagać skórę odpowiednimi ćwiczeniami fizycznymi oraz pić dużo wody.

 

Zabiegi na Cellulit Wrocław – UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl