zabiegi regenerujące skórę po wakacjach

To już postanowione! W gabinecie dr Engländer przedłużamy wakacje – tym razem odpoczywa skóra 🙂 Specjalnie dla Was stworzyłyśmy wyjątkowy pakiet, w skład którego wchodzą aż trzy zabiegi regenerujące skórę po wakacjach.

 

Krok pierwszy – złuszczanie starych komórek
Najpierw pozbędziemy się starych, przesuszonych warstw naskórka, które wytwarzają się na powierzchni skóry podczas kontaktu ze słońcem. Eksfoliację przeprowadzimy preparatami z linii Clinical, duńskiej, renomowanej firmy Beaute Pacifique. Linia Clinical to produkty o wyjątkowej skuteczności, przeznaczone wyłącznie dla gabinetów lekarskich i niedostępne w sprzedaży dla pacjentów.

 

Beaute Pacifique Wrocław gdzie kupić

The Women’s Team” z gabinetu Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer wraz z prezes Derm-Service Pologne – Bogusławą Witer. Szkolenie produktowe w siedzibie Beaute Pacifique, Warszawa, lipiec 2016

 

Krok drugi – koktajl odżywczy

Unikalny zabieg Dermation, dzięki któremu jesteśmy w stanie wprowadzić do skóry bardzo dużą objętość koktajlu składników odżywczych. Skóra natychmiast staje się nawilżona, rozświetlona i promienna.

 

OFERTA CZASOWA: Zabiegi regenerujące skórę po wakacjach w pakiecie kosztują 270 zł, czyli tyle, ile sam zabieg Dermation w regularnej cenie.

rozświetlanie skóry

 

Krok trzeci – wzmocnienie bariery ochronnej

Najprzyjemniejsza część całego procesu. To moment, kiedy rozpoczyna się pełen relaks  i czas, gdy na twarz nakładana jest intensywnie nawilżająca maska. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz roślinnych komórek macierzystych, tworzy film wzmacniający barierę skóry i zapobiegający ucieczce wody.

 

Zabiegi regenerujące skórę po wakacjach

Trzy przyjemne i bezbolesne zabiegi regenerujące skórę po wakacjach zapewniają jednocześnie wielkie nawilżenie skóry i odpoczynek „dla ciała oraz ducha”. Zapraszamy na godzinę w relaksującej muzyce i dobrej atmosferze.

relaks wrocław

 

OFERTA CZASOWA: Zabiegi regenerujące skórę po wakacjach w pakiecie kosztują 270 zł, czyli tyle, ile sam zabieg Dermation w regularnej cenie.

Oferta ważna przez cały wrzesień 2016.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

Dermatologia Estetyczna Wrocław Dr Edyta Engländer ZAPYTAJ O ZABIEGI  sprawdź CENNIK