Dla Mam

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Oczekiwanie na narodziny upragnionego dziecka idzie w parze ze zmianami zachodzącymi w naszym wyglądzie. Wzrost wagi ciała, utrata jedności i napięcia skóry, problemy z cerą. Ważne by na bieżąco radzić sobie z tymi niedogodnościami – korzystając ze specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, stanowiących jednocześnie doskonały sposób na relaks oraz odpoczynek. Regeneracja w ciąży jest ważna tak samo jak dbanie o dobry nastrój i samopoczucie. Podobnie jest tuż

Zabiegi po urodzeniu dziecka w gabinecie Dr Edyty Engländer

Po urodzeniu dziecka wiele kobiet marzy o wyglądzie ‘sprzed ciąży”. Na ciele pozostaje wiele oznak, które mogą stanowić dyskomfort czy powód do kompleksów. Właśnie dlatego zapraszamy wszystkie mamy – przyszłe i  obecne do skorzystania z dostępnej oferty.

Najbliższa po porodzie jest ginekologia estetyczna, w ramach której można przeprowadzić takie zabiegi jak: rozjaśnienie okolic intymnych, zwężenie pochwy, odbudowa warg sromowych, rewitalizacja pochwy. Komfort życia intymnego po porodzie dla wielu mam to temat tabu – podczas gdy wiele zabiegów może przyspieszyć powrót do formy.

Laser frakcyjny to poprawa nie tylko wyglądu, napięcia i jędrności skóry, zmniejszenie przebarwień i nierówności, lecz również pomoc w wyglądzie blizn pozostających po porodzie naturalnym lub cesarskim cięciu.

Większość kobiet po ciąży zmaga się z problemem cellulitu, który występuje przede wszystkim na brzuchu i udach. Jego pozbycie się wyłącznie przy użyciu maści i kremów może okazać się bardzo trudnym, jeśli nie niemożliwym zadaniem. Z pewnością poradzi sobie z nim natomiast zabieg zwany karboksyterapią, czyli terapią dwutlenkiem węgla. Karboksyterapia pozwala nie tylko zlikwidować pomarańczową skórkę, ale wpływa także na zmniejszenie obwodów J

Ciążą często pozostawia po sobie pozostałości w postaci popękanych naczynek, pajączków i  żylaków. Z pomocą w tym przypadku przychodzi skleroterapia. Ten szybki zabieg, trwający zaledwie ok. 30 minut, pozwala całkowicie usunąć lub zmniejszyć widoczność naczyń, a przy tym nie wymaga hospitalizacji.

Lista zabiegów dedykowanych mamom w gabinecie Dr Edyty Engländerjest znacznie dłuższa. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi propozycjami. Pomocne mogą być specjalistyczne konsultacje z lekarzem, który wybierze najlepszą metodę leczenia, dostosowaną indywidualnie do Twoich potrzeb .

Zabiegi dla Mam w naszym Gabinecie:
karboksyteria

laser frakcyjny

ginekologia estetyczna

skleroterapia

– lipoliza

– komórki macierzyste