Ekspert Sculptra

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA to jeden z dwóch największych i prestiżowych kongresów w Polsce, podczas którego spotykają się lekarze medycyny estetycznej i najważniejsi eksperci w branży medycyny estetycznej oraz przeciwstarzeniowej.

 

Organizowane corocznie, trwające trzy dni wydarzenie stanowi doskonałą okazję do poznania wybitnych naukowców i praktyków z całego świata, pracujących na rzecz rozwoju tej gałęzi medycyny. Jest to największy tego typu kongres w Europie Środkowej.

Uczestnicy XVI Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging będą mieli możliwość wzięcia udziału w kursach i warsztatów prowadzonych przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

W sobotę, 8 października, warsztat pt. „Sculptra – powrót do młodości” poprowadziła dr Edyta Engländer wraz z dr Krzysztofem Widerkiewiczem.

Ekspert Sculptra

Wykłady odbywające się w kilku aulach jednocześnie są symultanicznie tłumaczone na język polski i angielski, a kilkadziesiąt workshopów i pokazów przyciąga setki zainteresowanych lekarzy. Dzięki prestiżowi Kongresu organizatorom udaje się gromadzić największych ekspertów medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej nie tylko z Europy, ale i ze świata.

Zobacz -> Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTMEiAA 

Scupltra

Sculptra to zabieg który przywraca młodzieńczą objętość skórze – w sposób przewidywalny i stopniowy. Dr Edyta Engländer jest jednym z pierwszych lekarzy w Polsce wykonujących zabiegi z zastosowaniem kwasu polimlekowego (Sculptra). od 2009 jest szkoleniowcem i trenerem tego nowoczesnego zabiegu. To uznana ekspert Sculptra. O zabiegu czytaj więcej na stronie SCULPTRA

Ekspert Scultpra dr Edyta Engländer – czytaj O NAS