karboksyterapia wrocław

Teraz stawimy czoła najbardziej opornym tkankom tłuszczowym i cellulitowi! Jeszcze intensywniej będziemy leczyć zasinienia i obrzęki wokół oczu. I – uwaga – zyskałyśmy bardzo silną broń w walce z wypadaniem włosów.

Przedstawiamy nowość – karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla.

To bezpieczne i kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla (CO₂). Poprawia krążenie w tkankach, teksturę i elastyczność skóry, stymuluje produkcję nowego kolagenu i tworzenie zdrowych naczyń włosowatych.

Karboksyterapia Wrocław gabinet dr Edyty Engländer – bezpieczna terapia cellulitu, cieni pod oczami oraz wypadających włosów

 

Od października certyfikowana maszyna referencyjna do wszystkich badań klinicznych , ze wszystkimi wymaganymi atestami medycznymi, stanęła w Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer.

– Karboksyterapia jest wybitnie polecana przy leczeniu cellulitu – mówi dr Edyta Engländer. – Redukuje nawet bardzo zaawansowany cellulit. Do tej pory nie było nic tak skutecznego – dodaje lekarka. – Kolejnymi wskazaniami są dla terapii dwutlenkiem węgla są wypadanie włosów i cienie pod oczami – tłumaczy dr Edyta. – Są to zabiegi z których pacjenci korzystają najchętniej.

 

 

usuwanie-cellulitu usuwanie-cellulitu-2

Już dzięki samemu dwutlenkowi węgla, który pobudza mikro i makrokrążenie skóry, można bardzo skutecznie walczyć z nawet zaawansowanym cellulitem, cieniami pod oczami oraz wypadaniem włosów.

 

redukcja cieni pod oczamijak usunąć zasinienia pod oczami

Efekty?

  • Pobudzenie mikro i makro krążenia – krew z tlenem płynie w miejsce w które jest podany dwutlenek węgla.
  • Dotlenienie i odżywienie komórek
  • Tworzenie nowych, zdrowych naczyń włosowatych – pobudza wzrost nowych włosów
  • Tworzenie nowego kolagenu
łysienie jak leczyć

Karboksyterapia Wrocław – metoda na wypadanie włosów

 

Zalecane jest przeprowadzenie serii zabiegów, ponieważ efekty pojawiają się przy trzecim do piątego zabiegu.

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o metodzie? Kliknij na link ->  KARBOKSYTERAPIA

 

 

 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217  recepcja@englander.com.pl

 

 

popękane naczyńka jak usunąć

 

Jesień – czas na zamknięcie popękanych naczynek 

 

 

Karboksyterapia

zabieg karboksyterapii

 

Karboksyterapia – bezpieczeństwo zabiegu

 

Karboksyterapia to niezwykle innowacyjny zabieg polegający na dokładnym wprowadzaniu pod skórę gazu, jakim jest dwutlenek węgla. Jest to całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia, a co więcej, po tym zabiegu nie występują żadne trwałe uszkodzenia skóry. Podawany dwutlenek węgla to czysty, medyczny gaz, gwarantujący najwyższą skuteczność, dzięki czemu nie ma ryzyka pojawienia się reakcji alergicznych. Promieniowanie UV także nie powinno uwrażliwić skóry. Karboksyterapia jest metodą mało inwazyjną, nie wymagającą żadnego okresu powracania do zdrowia, czyli rekonwalescencji. Niemal bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków. Istnieje wiele wskazań do jego zastosowania, należą do nich m.in: zaburzenia krążenia, opadające powieki, cienie pod oczami, wzmocnienie cebulek włosów, zwiotczenie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej, a także blizny, cellulit i rozstępy. Karboksyterapię można też zastosować po liposukcji.

Na czym polega zabieg karboksyterapii?

Bezpośrednio pod skórę zostaje wprowadzony dwutlenek węgla. Rozchodzi się on powoli i równomiernie, przez co rozszerza naczynia krwionośne. Dzięki temu następuje poprawa odżywienia i dotlenienia wielu tkanek. Podany gaz medyczny może stymulować procesy regeneracji tkanek, co sprawia, że powstają nowe naczynia krwionośne. Tym samym skóra staje się biologicznie młodsza, a także silniejsza. To jednak nie wszystko, karboksyterapia wywołuje i pobudza także naturalne procesy, które z różnych względów mogą być uśpione w ludzkim organizmie (np. przez brak aktywności, złą dietę lub starzenie się). Zabieg wywołuje delikatny stan zapalny, czego efektem jest uruchomienie produkcji kolagenu oraz elastyny. Proces odbudowy staje się widoczny już po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu i może trwać nawet do kilku tygodni po zakończeniu terapii. Efekt? Widoczna poprawa stanu skóry, która staje się o wiele gładsza i bardziej sprężysta. Podczas zabiegu karboksyterapii następuje również aktywacja czynnika wzrostu naczyń VEGF, czego rezultatem jest pojawienie się nowych naczyń włosowych, a także poprawa krążenia.

Odmłodzenie skóry dzięki karboksyterapii

Rezultaty zabiegu karboksyterapii widoczne są już po pierwszej sesji. Można wówczas zaobserwować rozświetlenie skóry, a także wzrost jej elastyczności i sprężystości. Poprawia się także natlenienie skóry. W wyniku działania karboskyterapii praktycznie od razu pojawiają się nowe substancje odżywcze oraz tlen. Większy przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz odnowa komórek to jedne z kilku efektów tego zabiegu. Kompleksowa przebudowa naszej skóry trwa mniej więcej do trzech miesięcy po zakończeniu terapii zabiegowej. Jej wskazaniem może być każdy obszar skóry wymagający ujędrnienia.

Karboksyterapia to zabieg, który przywróci Twojej skórze młodość i zdrowy wygląd. Nie zwlekaj i już dzisiaj zapisz się na sesję. Wrocław to jedno z wielu miejsc, gdzie przeprowadzane są zabiegi karboksyterapii. Należy przy tym pamiętać, że uzyskanie trwałych efektów możliwe jest wyłącznie po przeprowadzeniu całej terapii, która może składać się z kilku, powtarzalnych zabiegów.