Mezoterapia Wrocław

Spis treści:

Mezoterapia tradycyjna

Mezoterapia tradycyjna (igłowa) to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Metoda znana od lat 60., z uwagi na swoje wszechstronne właściwości i możliwości zastosowania, ma grono zagorzałych wielbicieli wśród pacjentów i lekarzy. Skutecznie powstrzymuje i odwraca procesy starzenia się skóry. Kondycjonuje ją, nawilża i niweluje popularne niedoskonałości. Doskonale współgra z innymi terapiami odmładzającymi – dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych, pogłębia i przedłuża efekty zbiegów dermatologicznych.

Mezoterapia  Wrocław – ZAPYTAJ O ZABIEG

Zabieg polega na śródskórnej iniekcji specjalnego biokoktajlu na bazie składników aktywnych. Nie wymaga przygotowań i rekonwalescencji. Wykonuje się go przy znieczuleniu miejscowym. Zabieg może pozostawiać niewielki obrzęk, zaczerwienienie i siniaki w miejscu podania preparatu. Objawy znikają po kilku dniach, pozostawiając widoczną poprawę kondycji skóry. Dla uzyskania najlepszego efektu, zaleca się powtarzanie zabiegu.

 

Mezoterapia Wrocław

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi mezoterapii tradycyjnej z zastosowaniem wysokospecjalistycznych preparatów z serii Refills Repair Stimulates.

Biokoktajle RRS zostały opracowane na bazie kwasu hialuronowego, wielu witamin, mikroelementów, antyoksydantów. Preparat zabiegowy dobiera się w zależności od potrzeb skóry pacjenta i oczekiwanego rezultatu zabiegu.

KORZYŚCI:

 • Ujędrnienie, wygładzenie skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Rewitalizacja skóry
 • Nawilżenie skóry
 • Ujednolicenie kolorytu skóry
 • Poprawa kondycji włosów

 

PRZECIWWSKAZANIA:

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Infekcje skórne w miejscu przeprowadzania zabiegu
 • Niektóre choroby autoimmunologiczne

 

Mezoterapia bezigłowa

Dermation™ to przełomowy zabieg mezoterapii bezigłowej poprawiający kondycję i wygląd skóry twarzy oraz ciała opracowany w oparciu o Nagrodę Nobla z dziedziny chemii z 2003 roku.

Posłuchaj, jak dr Edyta Engländer opowiada o zabiegu DERMATION

 

Metoda wykorzystuje zjawisko elektroporacji, które umożliwia reorganizację błon komórkowych
i – w konsekwencji – wzrost przepuszczalności skóry. To pozwala na wprowadzenie w głąb skóry starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych.

Mezoterapia bezigłowa Wrocław – Dermation™ ZAPYTAJ O ZABIEG

We Wrocławiu zabieg mezoterapia bezigłowa – Dermation™ można wykonać w naszym gabinecie. Zapraszamy na konsultacje.

Zabieg jest niezwykle szybki (20 minut zamiast 60 minut), praktycznie bezbolesny i skuteczny – pozwala aplikować preparaty o bardzo wysokim stężeniu (do 99%), w dużej dawce (70 ml zamiast 10 ml) i nawet kilka centymetrów w głąb skóry.

Mezoterapia bezigłowa Wrocław -Dermation™ to przełom w medycynie!

Do zabiegów Dermation™ wykorzystuje się wysokospecjalistyczną gamę dermokosmetyków MEZOline. Metoda jest wszechstronna i likwiduje najczęstsze defekty urody. W zależności od preparatu aktywnego – mogą to być oznaki starzenia (wiotkość skóry, zmarszczki, zanik owalu twarzy), przesuszenie skóry, przebarwienia, rozszerzone naczynka, trądzik, nadmierne wypadanie włosów.

Rekomenduje się wykonanie serii kilku zabiegów. Dermation™ można łączyć z innymi metodami kondycjonującymi skórę.

Co ma wspólnego przełomowe odkrycie nagrodzone Noblem z intensywną regeneracją skóry?
Polecamy artykuł o innowacyjnym zabiegu Dermation.


KORZYŚCI:

 • Nawilżenie skóry
 • Spłycenie zmarszczek i bruzd
 • Przywrócenie owalu twarzy
 • Poprawa sprężystości tkanek
 • Wzrost jędrności skóry
 • Rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry
 • Leczenie rozszerzonych naczynek
 • Wsparcie terapii trądziku pospolitego i różowatego

 

PRZECIWWSKAZANIA:

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Infekcje skórne w miejscu podania preparatu

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA WROCŁAW – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

Zabieg mezoterapii

mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia igłowa bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej na przełomie ostatnich lat. Pozwala w niemal bezinwazyjny sposób zapobiegać starzeniu się skóry, a także przeciwdziała wypadania włosów i cellulitowi. Efekty stają się widoczne niemal natychmiast po przeprowadzonym zabiegu, co stanowi dużą zaletę. Nie odnotowuje się zbyt wielu przeciwwskazań do przeprowadzenia mezoterapii, poza ciążą.

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej

Podczas zabiegu lekarz przy pomocy cienkiej igły, wykorzystując specjalną technikę zabiegową, podaje w określone miejsca niewielką ilość aktywnego preparatu. Stosowane mogą być różne techniki, w zależności od wskazań, rodzaju, a także właściwości preparatu. Wymagane są również odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi zabiegami. Najczęściej stosowana metoda mezoterapii polega na wykonaniu płytkich śródskórnych wkłuć z pozostawieniem niewielkiej grudki, a więc depozytu preparatu, na konkretnym obszarze, który został poddany zabiegowi. Wchłonięcie owej grudki może nastąpić w przeciągu zaledwie kilku godzin bądź kilku dni w zależności od organizmu.

Nieco inaczej przebiega zabieg w przypadku dużej gęstości preparatów. Wówczas stosuje się technikę linijną, która polega na linijnym podawaniu preparatu w znacznie głębsze warstwy skóry. Wyróżnia się również technikę zwaną nappage polegająca na licznych mikronakłuciach. Część preparatu pozostawia się na skórze, który ulega samoistnemu wchłonięciu.

Preparaty stosowane do zabiegu mezoterapii

Podczas zabiegu mezoterapii stosuje się gotowe produkty zamknięte w sterylnych ampułkach bądź specjalnych ampułkostrzykawkach. Dobór substancji aktywnej jest uzależniony od rodzaju zabiegu, a także potrzeb pacjenta. O ilości wprowadzanego preparatu decyduje lekarz. Mezoterapię najczęściej stosuje się w celu nawilżenia, rewitalizacji czy odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Niekiedy w ten sposób odmładza się również dłonie. Mezoterapia skutecznie likwiduje obrzęki i zasinienia, a nawet cellulit oraz rozstępy. Możemy być ponadto wykorzystywania w leczeniu łysienia oraz profilaktyce wypadania włosów.

Działania niepożądane po zabiegu mezoterapii

Po wykonanym zabiegu mezoterapii nie powinny pojawić się żadne efekty uboczne. Bezpośrednio po zabiegu występuje przeważnie niewielki obrzęk oraz zaczerwienienie. Niekiedy pojawia się także zasinienie. Wszystkie te objawy ustępują w przeciągu kilku godzin bądź do kilku dni od zabiegu. Nie należy się więc nimi przejmować. Warto również pamiętać, że przez około dwa tygodnie po zabiegu musimy unikać silnego nasłonecznienia i nagrzewania. W tym okresie lepiej odpuścić zatem wizyty w solarium oraz saunie, należy za to stosować filtry przeciwsłoneczne i zalecone przez lekarza preparaty o właściwościach regenerujących.

Szukasz gabinetu gdzie wykonasz profesjonalny zabieg mezoterapii igłowej? Wrocław to miasto, gdzie znajdziesz wiele gabinetów medycyny estetycznej, Englander jest jednym z nich.

MEZOTERAPIA WROCŁAW – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl