Mezoterapia we Wrocławiu

 

Mezoterapia tradycyjna

Mezoterapia tradycyjna (igłowa) to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Metoda znana od lat 60., z uwagi na swoje wszechstronne właściwości i możliwości zastosowania, ma grono zagorzałych wielbicieli wśród pacjentów i lekarzy. Skutecznie powstrzymuje i odwraca procesy starzenia się skóry. Kondycjonuje ją, nawilża i niweluje popularne niedoskonałości. Doskonale współgra z innymi terapiami odmładzającymi – dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych, pogłębia i przedłuża efekty zbiegów dermatologicznych.

Mezoterapia  Wrocław – ZAPYTAJ O ZABIEG

Zabieg polega na śródskórnej iniekcji specjalnego biokoktajlu na bazie składników aktywnych. Nie wymaga przygotowań i rekonwalescencji. Wykonuje się go przy znieczuleniu miejscowym. Zabieg może pozostawiać niewielki obrzęk, zaczerwienienie i siniaki w miejscu podania preparatu. Objawy znikają po kilku dniach, pozostawiając widoczną poprawę kondycji skóry. Dla uzyskania najlepszego efektu, zaleca się powtarzanie zabiegu.

 

Mezoterapia Wrocław

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi mezoterapii tradycyjnej z zastosowaniem wysokospecjalistycznych preparatów z serii Refills Repair Stimulates.

Biokoktajle RRS zostały opracowane na bazie kwasu hialuronowego, wielu witamin, mikroelementów, antyoksydantów. Preparat zabiegowy dobiera się w zależności od potrzeb skóry pacjenta i oczekiwanego rezultatu zabiegu.

Korzyści mezoterapii

 • Ujędrnienie, wygładzenie skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Rewitalizacja skóry
 • Nawilżenie skóry
 • Ujednolicenie kolorytu skóry
 • Poprawa kondycji włosów

 

Przeciwskazania do mezoterapii:

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Infekcje skórne w miejscu przeprowadzania zabiegu
 • Niektóre choroby autoimmunologiczne

 

DermaOrganic™ to przełomowy zabieg mezoterapii bezigłowej poprawiający kondycję i wygląd skóry twarzy oraz ciała opracowany w oparciu o Nagrodę Nobla z dziedziny chemii z 2003 roku.

6-etapowy zabieg DermaOrganic™ Active Treatment łączy moc wysoko skoncentrowanych składników aktywnych z innowacyjną, regenerującą technologią TransDermalPoracji.

Posłuchaj, jak dr Edyta Engländer opowiada o zabiegu DermaOrganic™

To pierwszy tak rozbudowany zabieg skierowany nie tylko na działanie, ale również przyjemne odczucia. Oprócz faz przygotowujących oraz kluczowej fazy aktywnej, zapewnia głęboki relaks i wyciszenie. Ta przyjemność dodatkowo wzrasta, ponieważ wszystkie produkty użyte w trakcie zabiegu posiadają naturalną i organiczną formułę, stworzoną z poszanowaniem środowiska. Każdy etap to odpowiednia stymulacja Twojej skóry, która będzie działać jeszcze długo po skończonym zabiegu i całej terapii.

Mezoterapia bezigłowa Wrocław – DermaOrganic™ to przełom w medycynie!

6-etapowy zaawansowany program regeneracji skóry:

 • NATURALNE OCZYSZCZANIE

W zabiegu pielęgnacja zaczyna się już na etapie oczyszczania, dlatego składniki naszych kosmetyków dobieramy tak, by dbać o Twoją skórę już od początku terapii.

 •  SUBTELNA EKSFOLIACJA

Na tym etapie stymulujemy Twoją skórę, aby przygotować ją do wtłaczania składników aktywnych. Złuszczamy i oczyszczamy ją z sebum oraz nagromadzonych zanieczyszczeń, których nie da się usunąć na etapie demakijażu i mycia skóry.

 •  FAZA AKTYWNA TRANSDERMALPORACJA

To serce zabiegu. Dzięki opatentowanej technologii stworzymy intensywną reorganizację i formułujemy specjalne kanały transportu, którymi wtłaczamy w skórę nawet do 70 ml dermokosmetyku bogatego w składniki aktywne, peptydy i cenne ekstrakty wypełniające skórę od wewnątrz.

 •  STYMULUJĄCY RELAKS

Czas na relaksacyjny masaż który, oprócz ogólnego rozluźnienia ma na celu zmniejszenie napięć powięziowomięśniowych twarzy oraz zapewnia dodatkową stymulację liftingującą.

 •  ŁAGODNE WYCISZENIE

Faza zwiększająca penetrację składników aktywnych, czyli organiczna maska algowa, która regeneruje i wycisza skórę. Maska jest zawsze dobierana indywidualnie do rodzaju i potrzeb Twojej skóry.

 •  ORGANICZNE ZAKOŃCZENIE

Dopełnieniem całego zabiegu jest zastosowanie dermokosmetyków forte o innowacyjnej formule i unikalnej lamelarnej budowie, która naśladuje strukturę skóry, zapewniając tym samym naturalną ochronę oraz odbudowę ubytków naskórka.

KORZYŚCI:

 • Nawilżenie skóry
 • Spłycenie zmarszczek i bruzd
 • Przywrócenie owalu twarzy
 • Poprawa sprężystości tkanek
 • Wzrost jędrności skóry
 • Rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry
 • Leczenie rozszerzonych naczynek
 • Wsparcie terapii trądziku pospolitego i różowatego

PRZECIWWSKAZANIA:

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Infekcje skórne w miejscu podania preparatu

mezoterapia Wrocław

zabieg mezoterapii we Wrocławiu

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA WROCŁAW – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

Zabieg mezoterapii

mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia igłowa bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej na przełomie ostatnich lat. Pozwala w niemal bezinwazyjny sposób zapobiegać starzeniu się skóry, a także przeciwdziała wypadania włosów i cellulitowi. Efekty stają się widoczne niemal natychmiast po przeprowadzonym zabiegu, co stanowi dużą zaletę. Nie odnotowuje się zbyt wielu przeciwwskazań do przeprowadzenia mezoterapii, poza ciążą.

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej

Podczas zabiegu lekarz przy pomocy cienkiej igły, wykorzystując specjalną technikę zabiegową, podaje w określone miejsca niewielką ilość aktywnego preparatu. Stosowane mogą być różne techniki, w zależności od wskazań, rodzaju, a także właściwości preparatu. Wymagane są również odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi zabiegami. Najczęściej stosowana metoda mezoterapii polega na wykonaniu płytkich śródskórnych wkłuć z pozostawieniem niewielkiej grudki, a więc depozytu preparatu, na konkretnym obszarze, który został poddany zabiegowi. Wchłonięcie owej grudki może nastąpić w przeciągu zaledwie kilku godzin bądź kilku dni w zależności od organizmu.

Nieco inaczej przebiega zabieg w przypadku dużej gęstości preparatów. Wówczas stosuje się technikę linijną, która polega na linijnym podawaniu preparatu w znacznie głębsze warstwy skóry. Wyróżnia się również technikę zwaną nappage polegająca na licznych mikronakłuciach. Część preparatu pozostawia się na skórze, który ulega samoistnemu wchłonięciu.

Preparaty stosowane do zabiegu mezoterapii

Podczas zabiegu mezoterapii stosuje się gotowe produkty zamknięte w sterylnych ampułkach bądź specjalnych ampułkostrzykawkach. Dobór substancji aktywnej jest uzależniony od rodzaju zabiegu, a także potrzeb pacjenta. O ilości wprowadzanego preparatu decyduje lekarz. Mezoterapię najczęściej stosuje się w celu nawilżenia, rewitalizacji czy odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Niekiedy w ten sposób odmładza się również dłonie. Mezoterapia skutecznie likwiduje obrzęki i zasinienia, a nawet cellulit oraz rozstępy. Możemy być ponadto wykorzystywania w leczeniu łysienia oraz profilaktyce wypadania włosów.

Działania niepożądane po zabiegu mezoterapii

Po wykonanym zabiegu mezoterapii nie powinny pojawić się żadne efekty uboczne. Bezpośrednio po zabiegu występuje przeważnie niewielki obrzęk oraz zaczerwienienie. Niekiedy pojawia się także zasinienie. Wszystkie te objawy ustępują w przeciągu kilku godzin bądź do kilku dni od zabiegu. Nie należy się więc nimi przejmować. Warto również pamiętać, że przez około dwa tygodnie po zabiegu musimy unikać silnego nasłonecznienia i nagrzewania. W tym okresie lepiej odpuścić zatem wizyty w solarium oraz saunie, należy za to stosować filtry przeciwsłoneczne i zalecone przez lekarza preparaty o właściwościach regenerujących.

Szukasz gabinetu gdzie wykonasz profesjonalny zabieg mezoterapii igłowej? Wrocław to miasto, gdzie znajdziesz wiele gabinetów medycyny estetycznej, Englander jest jednym z nich.

MEZOTERAPIA WROCŁAW – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl