Wampirzy lifting Wrocław

Promocja zakończona

Poczuj się jak Hollywoodzka gwiazda

Potocznie zwany „Wampirzym liftingiem”, polega na wstrzykiwaniu pacjentom ich własnej krwi, czyli osocza bogatopłytkowego, dla wypełnienia zmarszczek. To dobra alternatywa dla osób, które obawiają się nienaturalnej ingerencji i zmian wyrazu twarzy po zabiegach chirurgii plastycznej.

„Wampirzy lifting” cieszy się ogromną popularnością wśród amerykańskich celebrytów. Podczas ostatniej gali rozdania filmowych Oscarów, organizatorzy wręczyli gwiazdom kupony na serie takich zabiegów jako upominki. Z zabiegów osoczem bogatopłytkowym korzysta z m.in. celebrytka Kim Kardashian. Zdjęcia z zabiegu zamieściła na swoim profilu na Twitterze.

WAMPIRZY LIFTING

fot. Twitter @KimKardashian

W Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer wykonujemy zabieg Osocza bogatopłytkowego o nazwie:  Regeneris. Został on doceniony przez polskich lekarzy dermatologii estetycznej i nagrodzony prestiżową statuetką Perła Dermatologii Estetycznej 2015 w kategorii – najlepszy produkt do biostymulacji tkankowej.

Regeneris – indywidualny „eliksir młodości”

Czym jest Regeneris? Regenlab, szwajcarskie laboratorium biotechnologiczne i lider w medycynie regeneracyjnej, opracowało innowacyjną terapię biostymulującą komórki skóry. Regeneris, czyli osocze bogatopłytkowe, zawiera komórki i czynniki wzrostu z własnej krwi pacjenta, dzięki którym można stworzyć indywidualny „eliksir młodości”.

 

Oscary 2016 Wampirzy Lifting

Gisele Bundchen w trakcie zabiegu Osoczem bogatopłytkowym / fot. kozaczek.pl


Oscary 2016 Wampirzy Lifting

W tegorocznej paczce dla nominowanych do nagrody Oscara 2016, pośród wielu ekskluzywnych prezentów znalazł się m.in. voucher o wartości a $1,900 na Vampire Breast Lift, czyli Wampirzy Lifting na okolice biustu.

wampirzy lifting

Wampirzy lifting Wrocław

Zabieg Regeneris został wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii – najlepszy produkt do biostymulacji tkankowej. W naszym gabinecie cenimy go od dawna i zapraszamy na promocyjne Poniedziałki z Regenerisem.

Dołącz do tych, którzy młodość mają we krwi! 

 

PONIEDZIAŁKI Z REGENERISEM

W gabinecie dr Edyty Engländer stworzyłyśmy długoterminowy program regeneracyjny. Przełomowy sposób biostymulacji komórek skóry – Regeneris – tylko w poniedziałki jest aż o 15% tańszy.

Regeneris – w każdy poniedziałek 15% taniej!

Więcej o zabiegu: REGENERIS 

Wampirzy lifting Wrocław REGENERIS – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

,

Cera po wampirzym liftingu

Zabieg wampirzego liftingu

 

Regeneris – indywidualny „eliksir młodości”

W ofercie Gabinetu dr Edyty Engländer znajduje się zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego – Regeneris. Co kryje się pod tą enigmatyczną nazwą? Znajdujące się w Szwajcarii laboratorium biotechnologiczne Regenlab, będące jednocześnie liderem w medycynie regeneracyjnej, stworzyło zaskakującą terapię mającą na celu biostymulację komórek skóry. Osocze bogatopłytkowe z krwi składa się z komórek pacjenta, które pozwalają na otrzymanie indywidualnego środka odmładzającego. Regeneris – jako nowoczesny zabieg cieszący się uznaniem wśród polskich specjalistów z dziedziny dermatologii estetycznej – został wyróżniony statuetką “Perła Dermatologii Estetycznej 2015”, plasując się w kategorii “najlepszy produkt do biostymulacji tkankowej”. Tego typu prestiżowa nagroda potwierdza skuteczność, a przede wszystkim bezpieczeństwo dla zdrowia pacjenta w przypadku użycia osocza bogatopłytkowego. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych zabiegów oraz do skorzystania z poniedziałkowego rabatu na Regeneris.

„Dołącz do tych, którzy młodość mają we krwi!”

Ekskluzywny zabieg występujący potocznie pod nazwą „Wampirzy Lifting” to rewolucyjna metoda mająca na celu wypełnienie zmarszczek poprzez aplikowanie zastrzyków z krwi pacjenta, a dokładniej z osocza bogatopłytkowego. Tego typu sposób poprawy wyglądu jest fantastyczną alternatywą dla osób obawiających się nienaturalnego efektu zmian mimiki twarzy oraz przesadnej ingerencji podczas różnorodnych zabiegów chirurgii estetycznej. Regeneris to zabieg pozwalający uzyskać pożądane przez pacjenta rezultaty bez konieczności poddawania się ryzykownym i bolesnym operacjom plastycznym.

Poczuj się jak hollywoodzka gwiazda!

„Wampirzy lifting” to nowość na polskim rynku, jednak na świecie już od pewnego czasu cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród gwiazd Hollywood oraz amerykańskich celebrytów. Z zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego korzystają m.in. Kim Kardashian, która poinformowała o tym swoich fanów na twitterowym profilu, a także modelka Gisele Bundchen.

Gala Oscarowa 2016 i „Wampirzy Lifting”

O fenomenie „Wampirzego liftingu” świadczy również fakt, iż podczas gali rozdania Oscarów w 2016 roku, pakiet prezentowy dla nominowanych do nagrody został powiększony o voucher o wartości 1,900$ na zabieg Wampirzego Liftingu klatki piersiowej. Już dziś odwiedzając miasto Wrocław, nasi pacjenci mogą zakosztować luksusu godnego oscarowych gwiazd, korzystając z nowoczesnego zabiegu Regeneris.

„Wampirze” poniedziałki z Regenerisem

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy długoterminowy program regeneracyjny, który umożliwia skórze odzyskanie młodzieńczego blasku i witalności. Tylko w poniedziałki oferujemy rewolucyjny sposób biostymulacji komórek skóry – Regeneris – aż o 15% taniej. Korzystając regularnie z usług naszego Gabinetu, można uzyskać perfekcyjny, naturalny efekt odmłodzenia, który wydobywa prawdziwe piękno. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu oraz do rejestracji na nasze zabiegi.