Choroby alergiczne

Skóra stanowi naturalną barierę ochronną zabezpieczającą przed wnikaniem do organizmu zarazków, alergenów i substancji drażniących. Niekiedy w wyniku kontaktu z alergenami dochodzi do stanu zapalnego skóry, objawiającego się najczęściej zmianami skórnymi, którym towarzyszy świąd.

Choroby alergiczne leczenie Wrocław

W przypadku terapii chorób alergicznych kluczowe jest właściwe zdiagnozowanie czynnika alergizującego (pokarm, kosmetyki, substancje wziewne, inne czynniki drażniące z otoczenia pacjenta). Właściwą terapię dobiera się w zależności od rodzaju schorzenia po pogłębionym wywiadzie z pacjentem i zleceniu dodatkowych badań diagnostycznych, tam, gdzie to konieczne.

Doskonałym wsparciem dla terapii alergii jest naświetlanie lampą LED. Niesamowite narzędzie, jakim jest lampa LED, daje  spektakularne efekty w leczeniu bardzo wielu problemów skórnych. Przyspiesza gojenie i regenerację skóry, sprawdza się w przewlekłych chorobach skórnych. Pomaga redukować wysypkę skórną wywołaną przez kontakt skóry z alergenem.

Dr Edyta Engländer to ekspertka z dziedziny Dermatologii Ogólnej i Estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu problemów skóry. Na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Umów się na konsultacje w naszym gabinecie we Wrocławiu

CHOROBY ALERGICZNE LECZENIE WROCŁAW – ZAPYTAJ O ZABIEGI,  sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl