Znamiona barwnikowe

Kontrolując znamiona barwnikowe możemy znacznie wpłynąć na poprawę naszego zdrowia. Pozwala to zminimalizować ryzyko zachorowania na raka skóry lub zdiagnozować go na wczesnym stadium. To ważne, bo nawet najgroźniejsze zmiany jak czerniak złośliwy – wykryty odpowiednio wcześnie – jest w 90% wyleczalny.

W naszym gabinecie oferujemy najnowocześniejsze na rynku urządzenie do oceny i monitorowania znamion – FotoFinder.

Pozwala ono kontrolować nawet najmniejsze zmiany we wczesnym stadium rozwoju, analizuje je pod kątem złośliwości i zapobiega niepotrzebnym operacjom.

Znamiona na skórze usuwanie Wrocław

Badanie znamion zalecane jest wszystkim pacjentom po okresie długotrwałej i intensywnej ekspozycji słonecznej, w przypadku pojawienia się na skórze nowych znamion, wystąpienia niepokojących objawów (asymetria, rozmazane brzegi znamienia, nieregularny kolor w obrębie zmiany, średnica przekraczająca 5 mm lub powiększanie i uwypuklanie się znamienia) oraz
w przypadku pacjentów z grupy ryzyka.

Dr Edyta Engländer to ekspertka z dziedziny Dermatologii Estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu trądziku, laseroterapii oraz dermatoskopii. Na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Umów się na konsultacje w naszym gabinecie we Wrocławiu.

ZNAMIONA NA SKÓRZE USUWANIE WROCŁAW – ZAPYTAJ O ZABIEGI,  sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl