Peelingi medyczne

Peelingi medyczne to popularna metoda wyrównywania kolorytu, struktury skóry oraz redukcji niedoskonałości. Pomagają złuszczać martwy naskórek, pobudzając naturalne procesy regeneracji.

Preparaty i ich stężenie dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta.Sprawdzą się nawet w przypadku skór wrażliwych i problemowych. Działają przeciwstarzeniowo – zmniejszają i opóźniają oznaki starzenia (także fotostarzenia). Wspierają terapię trądziku i skutecznie redukują przebarwienia.

Peelingi medyczne WrocławZAPYTAJ O ZABIEG

Zabieg polega na nałożeniu preparatu na uprzednio przygotowaną skórę, pozostawieniu go na ściśle określony czas, po czym neutralizacji preparatu. Bardzo dobre rezultaty przynosi stosowanie mieszanek różnych kwasów (np. płyn Jessnera) oraz łączenie terapii peelingami medycznymi z innymi kuracjami (np. mezoterapia bezigłowa). W takim wariancie po zabiegu aplikuje się skórze specjalnie skomponowany koktajl odżywczy lub terapeutyczny. W dwa dni po zabiegu skóra może pozostać zaczerwieniona po czym rozpoczyna się proces złuszczania naskórka, który trwa do kilku dni. Efekty peelingu widać już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania najlepszej skuteczności zaleca się stosowanie serii.

Dzięki peelingom medycznym można niwelować przebarwienia nie tylko na twarzy, ale i na dłoniach, podudziach czy innych częściach ciała.

Peelingi medyczne Wrocław – piękna skóra przez cały rok

Nowoczesne formuły peelingów medycznych pozwalają wykonywać zabiegi z ich zastosowaniem przez cały rok. Współcześnie preparaty są wzbogacane o dodatkowe składniki aktywne (np. probiotyki, komórki macierzyste, peptydy biomimetyczne, witaminy).

W naszym gabinecie stosujemy peelingi medyczne, m.in.. opracowane przez amerykańskich naukowców: ZO SKIN HEALTH BY ZIEN OBAGI , Retibooster – peeling na bazie retinolu, czy Peeling Ferulowy.

 

PEELINGI MEDYCZNE WROCŁAW – KORZYŚCI:

  • Wygładzenie, przywrócenie napięcia skórze
  • Spłycenie zmarszczek, bruzd
  • Rozjaśnienie przebarwień
  • Ujednolicenie kolorytu skóry
  • Nawilżenie i odżywienie skóry
  • Redukcja niedoskonałości – zaskórników, łojotoku, zmian zapalnych, rozszerzonych naczynek

 

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Infekcje skórne w miejscu przeprowadzania zabiegu
  • Doustna terapia pochodnymi witaminy A

 

PEELINGI MEDYCZNE WROCŁAW – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl