Podwójny podbródek zabiegi wrocław

Jak się pozbyć drugiego podbródka? Przyczyny powstawania i sposoby na to, jak zlikwidować podwójny podbródek

Wyjaśnia dr Edyta Engländer, ekspertka z zakresu dermatologii i medyny estetycznej. Założycielka gabinetu Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer we Wrocławiu.

 

Zła postawa ciała, otyłość, garbienie się, starzenie, geny, a nawet spanie z wysoko uniesioną głową sprzyjają pojawieniu się podwójnego podbródka. Jak się go pozbyć? Z odsieczą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej: lipoliza i karboksyterapia.

Wiele kobiet po trzydziestym roku życia zaczyna dostrzegać u siebie tzw. „drugi podbródek”. Przyczyn tej dolegliwości może być wiele, najczęstszymi są jednak nagromadzenie tkanki tłuszczowej, wiotkość skóry lub oba czynniki jednocześnie.

Jeśli problemem jest nagromadzenie tkanki tłuszczowej, naszą odpowiedzią będzie zabieg lipolizy iniekcyjnej i specjalnie do tego celu dedykowany produkt Celluform Plus. To substancja medyczna do łagodnej, miejscowej liposukcji, którą wstrzykuje się w tkankę tłuszczową. Komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i rozpadają się a tłuszcz wyeliminowany.

Jeden zabieg preparatem Celluform Plus w naszym gabinecie kosztuje 500 zł. Zalecany jest jeden do dwóch zabiegów.

zabiegi na podbródek

Podwójny podbródek zabiegi Wrocław Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer

Usuwanie podwójnego podbródka Wrocław

Bardzo dobrze działa połączenie lipolizy z zabiegami karboksyterapii w obrębie podbródka. Dzieje się tak, ponieważ dwutlenek węgla, oprócz szeregu zastosowań, wykazuje również działanie lipolityczne, czyli rozbija tkankę tłuszczową.

Najlepsze efekty usunięcia nagromadzeń tłuszczu za pomocą Celluform Plus uzyskuje się u pacjentów aktywnych fizycznie i odchudzających się, którzy borykają się z uciążliwymi i trudnymi do usunięcia nagromadzeniami tłuszczu.

Lifting Podbrudka Wrocław

Karboksyterapia Wrocław gabinet dr Edyty Engländer – bezpieczna terapia cellulitu, cieni pod oczami oraz wypadających włosów

 

 

 

Gdy przyczyną powstania „drugiego podbródka” jest wiotkość skóry, wtedy należy ujędrnić i podciągnąć skórę całej twarzy. Do wyboru mamy wszystkie zabiegi ujędrniające i regenerujące z naszej oferty. Szczególnie polecam Pelleve, osocze bogatopłytkowe (Regeneris, Cellular Martix) i Dermapen. Powyższe zabiegi, dzięki swoim silnym właściwościom ujędrniającym, przekładają się jednocześnie na podciągnięcie skóry podbródka.

Jest to system „naczyń połączonych. Jeżeli skóra na twarzy staje się wiotka, wtedy jednocześnie obniża się i powstaje drugi podbródek. Natomiast gdy się ją ponownie ujędrni, wtedy zmniejsza się również podbródek.

Peeling ferulowy Wrocław

Podwójny podbródek zabiegi Wrocław Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer

Można także próbować modelować skórę twarzy domowymi sposobami, na przykład wykonując ćwiczenia twarzy, tzw. facefitness.

Facefitness – ćwiczenia, które można wykonać w domu:

 

Oprócz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, warto także pamiętać o podstawowych zasadach pielęgnacji szyi i dekoltu oraz o stosowaniu kremów z wysokimi filtrami UVA i UVB przez cały rok. Słońce powoduje rozpad włókien kolagenowych, co skutkuje utratą jędrności skóry. Smarując twarz kremem, nie zapominaj o podbródku i szyi. Zimą warto się także wspomagać suplementami diety, dostarczając antyoksydanty i przeciwzmarszczkowe składniki aktywne.

Nowością w gabinecie są suplementy zawierające Likopen i Resweratrol. Likopen zawiera m.in. antyoksydanty, które latem spożywamy w pomidorach. Natomiast Resweratrol to sekretny składnik odmładzający, na którym bazują kosmetyki Beaute Pacifique.

Ceny suplementów:

  • Carocelle Likopen 79.00 PLN
  • Carocelle Resweratrol+Likopen 149.00 PLN

 

PODWÓJNY PODBRÓDEK ZABIEGI WROCŁAW

O SZCZEGÓŁY MOŻESZ ZAPYTAĆ: 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

STREFA WIEDZY

Wszystkie artykuły informacyjne dotyczące zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej, nowych trendów w medycynie oraz porady dr EdytY Engländer znajdziecie w naszej –> STREFIE WIEDZY