Regeneracja i odmładzanie skóry na światowym poziomie

Sześciuset uczestników z całego świata, dwie grupy tematyczne z zakresu ortopedii i dermatologii estetycznej, najwyższy poziom merytoryczny. Zakończył się międzynarodowy kongres Generation – ReGeneration” BioBridge w Wenecji we Włoszech. Edyta Engländer, szefowa gabinetu Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer we Wrocławiu, uczestniczyła w tym ważnym wydarzeniu. Teraz dzieli się wrażeniami.

BioBridge International Conference – Międzynarodowa Konferencja BioBridge w Wenecji we Włoszech

– Międzynarodowy kongres w Wenecji oceniam na bardzo wysokim poziomie merytorycznym – opowiada Edyty Engländer, specjalista dermatolog, lekarz i szkoleniowiec medycyny estetycznej. – Podzielony został na dwie grupy tematyczne, ortopedię i tzw. skin care, czyli dermatologię i szeroko pojętą tematykę dotyczącą skóry.

regen lab wenecja

BioBridge International Conference – Międzynarodowa Konferencja BioBridge w Wenecji we Włoszech. 26 – 27 października 2016

– Z kongresu w Wenecji  wyraźnie wynika, że świat idzie w kierunku przeszczepiania tkanki tłuszczowej wzbogaconej o osocze bogatopłytkowe, ponieważ właśnie dodatek osocza sprawia, że komórki macierzyste tkanki tłuszczowej przeżywają dłużej i efektywniej regenerują skórę – opowiada dr Engländer.

Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny, zawierający zwiększoną ilość płytek krwi, otrzymywany z krwi obwodowej pobranej od człowieka lub zwierzęcia. W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego – REGENERIS. Natomiast w mediach i prasie kolorowej zabieg z użyciem osocza zyskał rozgłos pod hasłem „wampirzy lifting”, ponieważ osocze do wykonania zabiegu pobiera się z własnej krwi pacjenta.regeneris wrocław

 

PROMOCJA Poniedziałki z Regenerisem 

 

– Dzięki uczestnictwu w kongresie oraz rozmowom kuluarowym, jestem po raz kolejny dumna, że w gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer oferujemy naszym pacjentkom terapie na najwyższym, światowym poziomie. Dokładnie takie same, jakie wykonują topowi lekarze w Nowym Jorku, Los Angeles, Sidney i na całym świecie – dodaje lekarka.

wenecja

Regeneracja i odmładzanie skóry na światowym poziomie – we Wrocławiu w gabinecie Dr Edyty Engländer

Zapowiadamy też nowość. – Kilka miesięcy temu laboratorium Regen Lab stworzyło nowy zabieg, Cellular Matrix. Od początku przyglądam się temu zabiegowi i właśnie po kongresie, gdzie zostały zaprezentowane pierwsze wyniki badań, wiem, że jest to produkt bardzo skuteczny i daje spektakularne efekty. Jako pierwsze we Wrocławiu wprowadzamy go do oferty – podkreśla Edyta Engländer.

cellular matrix

Regeneracja i odmładzanie skóry na światowym poziomie dzięki zabiegom przy użyciu osocza bogatopłytkowego

Cellular Matrix to  połączenie osocza bogatopłytkowego z kwasem hialuronowym, dla jeszcze lepszej regeneracji skóry. Więcej szczegółów wkrótce, a już teraz zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z Wenecji 🙂

img_5676 img_5638 img_5599 img_5600 img_5627 Regeneracja i odmładzanie skóry na światowym poziomie img_5543

 

Sprawdź nasze PROMOCJE I NOWOŚCI:

peeling fotodynamiczny wrocław

Peeling fotodynamiczny – nowatorski zabieg odmładzający

 

 

Skuteczne kosmetyki przeciwstarzeniowe Wrocław

Krem + tonik Beauté Pacifique = pianka myjąca GRATIS