Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy ❤️

Na charytatywnej aukcji Allegro można wylicytować voucher na wykonanie zabiegu Retix.C Retibooster® w naszym gabinecie!!

Zabieg Retix.C Retibooster połączony z mezoterapią mikroigłową w Klinice Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyta Engländer

Retibooster – to wielokierunkowa, odmładzająca terapia kosmetyczna, zapewniająca efekt “nowej skóry” i jej odbudowę na poziomie komórkowym. Zabieg o szerokim spektrum działania anti-aging, redukujący przebarwienia i zmiany potrądzikowe, rozszerzone pory i zaskórniki.

Główny składnik aktywny to 6% Retiboosting Complex, który stanowi unikalne połączenie retinolu z czynnikiem wzrostu (TGF-β), który boostuje działanie retinolu, jednocześnie łagodząc podrażnienia wywołane jego działaniem. Przez to terapia ma łagodniejszy przebieg niż tradycyjne kuracje retinolowe, a zarazem działa jeszcze silniej na skórę. Dodatkowe odmładzające działanie zapewnia koktajl rozświetlających antyoksydantów: witamina C w połączeniu z kwasem ferulowym, mlekowym oraz niacymidem.