Promocja zakończona

Do każdego zabiegu Pelleve dodajemy opartą na przełomowym odkryciu mezoterapię Dermation™.

Pellevé to innowacyjna i w pełni komfortowa metoda przywracająca młodość skórze. Jej skuteczność bywa porównywana z liftingiem chirurgicznym. Zamiast skalpela w zabiegu działają fale radiowe. Efekt – spłycone zmarszczki, jędrna skóra, młodzieńczy owal twarzy, a wszystko bez bólu i na długo. Skuteczność Pellevé potwierdza honorowany na całym świecie certyfikat FDA, wydawany przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA).

Efekty zabiegu?

Skóra staje się bardziej napięta, jędrna, spłycają się zmarszczki i bruzdy. Terapia kompleksowo kondycjonuje skórę twarzy i całego ciała: poprawia owal twarzy, odmładza dłonie, dekolt, szyję, napina skórę ramion, ud, pośladków i brzucha. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu.
Terapia przeznaczona jest dla osób w każdym wieku. Można traktować ją jako formę profilaktyki anti-aging i włączać w szerokie kuracje odmładzające.
Dermation™ to przełomowy zabieg mezoterapii bezigłowej poprawiający kondycję i wygląd skóry twarzy oraz ciała opracowany w oparciu o Nagrodę Nobla z dziedziny chemii z 2003 roku.
Zabieg jest niezwykle szybki (20 minut zamiast 60 minut), praktycznie bezbolesny i skuteczny – pozwala aplikować preparaty o bardzo wysokim stężeniu (do 99%), w dużej dawce (70 ml zamiast 10 ml) i nawet kilka centymetrów w głąb skóry.

Efekty zabiegu?

Metoda jest wszechstronna i likwiduje najczęstsze defekty urody. W zależności od preparatu aktywnego – mogą to być oznaki starzenia (wiotkość skóry, zmarszczki, zanik owalu twarzy), przesuszenie skóry, przebarwienia, rozszerzone naczynka, trądzik, nadmierne wypadanie włosów.

Do końca wakacji do każdego zabiegu Pelleve dodajemy opartą na przełomowym odkryciu mezoterapię Dermation™.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl