zabiegi anti aging wrocław

Za nami dwa aktywne dni w Warszawie. 25 i 26 lipca 2016 „The Women’s Team” z gabinetu Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer wyjechał na szkolenie z zabiegów wykonywanych na bazie renomowanych, duńskich kosmetyków Beaute Pacifique.

Najpierw zapoznałyśmy się z pełną gamą słynnych kosmetyków. Ponoć są to ulubione produkty Księżnej Danii.

beaute-pacifique

Maria Elżbieta, księżna koronna Królestwa Danii oraz Fryderyk, książę koronny Danii / fot. Derm Service Pologne

 

W Polsce podczas wydarzeń związanych Derm Service Pologne i marką Beaute Pacifique, można spotkać  Pierwszą Damę –  Jolantę Kwaśniewską.

zabiegi anti aging wrocław

fot. Derm Service Pologne

Podczas szkolenia w siedzibie Beaute Pacifique w Warszawie zwiedziłyśmy także sklep firmowy. W showroomie spotkałyśmy konsultantki marki, które wykonują USG skóry i na tej podstawie dobierają odpowiednie preparaty do pielęgnacji. Po kilku miesiącach przeprowadzają kontrolne badanie USG skóry, sprawdzają czy stan skóry się polepszył i zalecają kolejne kroki.

 

usg skóry

Wynik badania USG skóry

Tutaj również można zobaczyć, jak wygląda obraz badania skóry oraz przeczytać wrażenia blogerki urodowej o stosowaniu kremu marki Beaute Pacifique  http://www.urodowefrykasy.pl/beaute-pacifique-enriched-moisturizing-creme/

 

Drugiego dnia uczyłyśmy się wykonywać zabiegi w oparciu o produkty Beaute Pacifique. Zapytacie – zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej na bazie kosmetyków? Tak! Ponieważ stężenie substancji aktywnych jest w nich tak duże, jak w lekach. Spełniają również normy wymagane przy produkcji leków. Są to po prostu dermokosmetyki – wysokiej jakości produkty do głębokiej penetracji skóry.

kosmetyki dla wrażliwej skóry wrocławDo produkcji swoich unikalnych dermokosmetyków firma stosuje skwalan, zwany „eliksirem młodości”.  To bioaktywna substancja, która leczy i pozwala zachować młodość. Fabrykę Beaute Pacifique odwiedziła w czerwcu dr Edyta Engländer.

Zobacz fotorelację z tej wizyty: SZKOLENIE W DANII 

 

W Danii kosmetyki tej małej, rodzinnej firmy, cieszą się ogromną renomą. W całym kraju jest ponad 300 punktów sprzedaży. Produkty Beaute Pacifique dostępne są we wszystkich największych domach handlowych, obok innych światowych marek.

beaute pacifique

W gabinecie dr Engländer bardzo chętnie rekomendujemy kosmetyki Beaute Pacifique – same stosujemy je na co dzień i z zadowoleniem obserwujemy ich skuteczność.  Jesteśmy dumne, że możemy je polecać naszym Klientom.

Wkrótce przedstawimy propozycje zabiegów na bazie słynnych dermokosmetyków, a już dziś można sprawdzić wszystkie dostępne u nas produkty marki BEAUTE PACIFIQUE

 

Beaute Pacifique Wrocław gdzie kupić

The Women’s Team” z gabinetu Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer wraz z prezes Derm-Service Pologne – Bogusławą Witer. Szkolenie produktowe w siedzibie Beaute Pacifique, Warszawa, lipiec 2016

 

Zabiegi Anti Aging Wrocław -> kliknij TUTAJ

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

Dermatologia Estetyczna Wrocław ZAPYTAJ O ZABIEGI ANTI AGING WROCŁAW,  sprawdź CENNIK