Zapraszamy na  KARNAWAŁOWĄ REGENERACJĘ  w wyjątkowych cenach!!!
Umówi się na zabieg 21, 22 lub 23 stycznia, a poniższe zabiegi regeneracyjne otrzymasz z 15% rabatem:

  • Peelingi – to popularna metoda wyrównywania kolorytu, struktury skóry oraz redukcji niedoskonałości. Pomagają złuszczać martwy naskórek, pobudzając naturalne procesy regeneracji.
  • Dermation – to przełomowy zabieg mezoterapii bezigłowej poprawiający kondycję i wygląd skóry twarzy oraz ciała opracowany w oparciu o Nagrodę Nobla z dziedziny chemii z 2003 roku.
  • Dermapen –  to innowacyjna metoda mikronakłuwania skóry, której skuteczność bywa porównywana z laserem frakcyjnym. Odmładza skórę już na poziomie komórkowym. Działanie zabiegu można dodatkowo wzmacniać, łącząc Dermapen z wybranymi substancjami odżywczymi i stymulującymi.
  • Karboksyterapia – to bezpieczne i kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla (CO₂). Poprawia krążenie w tkankach, teksturę i elastyczność skóry, stymuluje produkcję nowego kolagenu i tworzenie zdrowych naczyń włosowatych.
  • Pelleve – to innowacyjna i w pełni komfortowa metoda przywracająca młodość skórze.  Efekt – spłycone zmarszczki, jędrna skóra, młodzieńczy owal twarzy, a wszystko bez bólu i na długo.

* ilość miejsc ograniczona

Więcej informacji w rejestracji T. 71 338 58 58 M. 660 627 217