peelingi medyczne

LEMON SHINE: ZABIEG ROZŚWIETLAJĄCY NA LATO

Lemon Shine to zabieg składający się aż z trzech etapów: peelingu rozświetlającego, maski dotleniającej oraz płatków pod oczy z retinolem. Rozświetla, niweluje przebarwienia i działa przeciwstarzeniowo.

1) Peelingu  z 30 % kwasem cytrynowym, który działa silnie antyoksydacyjnie, odmładzająco i rozświetlająco na skórę.

2) Płatków pod oczy  z retinolem, 10 % kwasem laktobionowym,  witaminą C, E  i argininą.  Głęboko odżywiają, rewitalizują, nawilżają i uelastyczniają skórę wokół oczu.

3) Maski dotleniającej o unikalnej formule pianki. Zawiera czynny tlen cząsteczkowy i kompleks kwasów PHA BIONIC. Głęboko nawilża, wygładza, dotlenia skórę oraz poprawia kondycję naczynek włosowatych.

Cena pojedynczego zabiegu LEMON SHINE to 250zł.

OFERTA W PAKIECIE: 3 zabiegi za 500 zł
(cena jednego zabiegu w pakiecie to tylko 166 zł)

 

Lemon Shine

JAK PRZEBIEGA ZABIEG LEMON SHINE

Najpierw peeling cytrynowy rozluźnia połączenia komórek naskórka, lekko je złuszcza i otwiera drogę do wnikania następnych składników, czyli tlenu. Ten dostarczany jest przez aktywną maskę dotleniającą. Dzięki uprzedniemu działaniu peelingu, tlen i składniki pobudzające procesy odnowy komórkowej wnikają jeszcze głębiej i jeszcze mocniej dotleniają skórę.

Maska dotleniająca przenosi w głąb skóry tlen cząsteczkowy i kompleks kwasów PHA BIONIC. Pobudza procesy odnowy komórkowej, głęboko nawilża, wygładza i dotlenia. Redukuje rumień i podrażnienia. Poprawia kondycję naczynek włosowatych.

W trakcie zabiegu na oczy nakładane są nawilżające, liftingujące płatki z retinolem i kwasem laktobionowym. Ich zadaniem jest głębokie odżywienie oraz rewitalizację starzejącej się skóry. Silnie nawilżają i uelastyczniają skórę wokół oczu.

Co ważne – płatki na oczy zawierają retinol, czyli najważniejszy składnik przeciwzmarszczkowy. Retinol gwarantuje głęboką przebudowę struktur skóry właściwej, zapewniając efekt pogrubienia, napięcia i liftingu. Przyczynia się do prawidłowego wzrostu komórek skóry, niweluje skutki procesu starzenia. Polecany także w przypadku cer trądzikowych.

Dodatkowe składniki zawarte w płatkach to witaminy C i E o właściwościach antyoksydacyjnych spowalniają procesy starzenia, przynosząc szybki efekt pełnej blasku i wypoczętej skóry. Arginina poprawia mikrokrążenie w naczyniach włosowatych, likwidując sińce i obrzęki.

Przeznaczony szczególnie dla pacjentów z przebarwieniami i nierówną pigmentacją skóry.

SKÓRA PO ZABIEGU JEST:  

  • pełna blasku, rozjaśniona  i wypoczęta
  • odżywiona
  • dotleniona
  • silnie nawilżona
  • bardziej elastyczna i napięta
  • naczynia krwionośne stają się wzmocnione, grubsze i elastyczne
  • sińce i obrzęki pod oczami stają się mniej widoczne

BRAK PRZECIWWSKAZAŃ:

  • może być stosowany nawet na delikatną i cienką skórę wokół oczu

Cena pojedynczego zabiegu LEMON SHINE to 250zł.

OFERTA W PAKIECIE: 3 zabiegi za 500 zł
(cena jednego zabiegu w pakiecie to 166 zł)

 

Lemon Shine: zabieg rozświetlający na lato – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl